+370 600 99666Darius@Kiaulakis.lt

Latest News

2018-01-06_07 dienomis Lietuvos desantas sudalyvavo Estijos Viljandi miestelyje stalo teniso tarptautinėse varžybose

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Džiaugiamės, kad Lietuvaičių jaunimas parodė, kad moka žaisti stalo tenisą ir gali sėkmingai iškovoti prizines vietas!

Žemiau nuorodos ir išsamesnė informacija anglų kalba 🙂

 

Vaikų rezultatai pasinaudojant google translate čia 🙂

http://www.lauatennis.ee/web/node/1612

 

Suaugusiųjų ir vaikų (Open) rezultatai laukia Jūsų čia:

http://www.lauatennis.ee/web/node/1614

 

Pirmosios dienos naujienos (vaikai) 🙂

On Saturday , January 6, 2018 , ELTL Stiga Children GP took fourth stage in Viljandi. 
The competition was attended by 146 players from Estonia, Lithuania, Latvia, Russia and Finland.

Folksongs in classes: 
Girls 15 (2003-2004) – N15
1. Anastassia Melnikova (Narova) 
2. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK) 
3. Vitalia REINOL (Narova)

Girls 13 (2005-2006) – N13
1. Laura GRIGORUKAITĖ (Lithuania) 
2. Arina LITVINOVA (Narova) 
3. Kristina VASSILJEVA (Narova)

Girls 11 (2007-2008) – N11
1. Anna BURTSEVA (Russia) 
2. Evelina KOZMIANAITĖ (Lithuania) 
3. Medeine STANKEVICIUTE (Lithuania)

Girls 9 (2009- …) – N9
1. Julia BRAGINA (Maardu LTK) 
2. Taisia ​​BORISOVA (Narova) 
3. Maria KOPEIKINA (Russia)

Guys 15 (2003-2004) – M15
1. Madis MOOS (Pärnu LTK Vint-90) 
2. Arsen FARFOROVSKI (Narova) 
3. Ken TALPAS-TALTSEPP (Pärnu LTK Vint-90)

Guys 13 (2005-2006) – M13
1. Gytis KNEZIUS (Lithuania) 
2. Artjom AMBERG (Narova) 
3. Tomass VALTS (Latvia)

Guys 11 (2007-2008) – M11
1. Jan Kenneth TOMING (LTK Kalev) 
2. Keira RISTIKIVI (Haapsalu LTK) 
3. Konstantin SOKOLOV (Narova)

Guys 9 (2009 -…) – M9
1. Jevgeni STROGOV (Narova) 
2. Martin KRAIKO (Maardu LTK) 
3. Cyril TERENTJEV (Latvia)

Photos by Ilmar Roosmaa: https://goo.gl/F4PcR6

 
 
Antrosios dienos (suaugusiųjų ir vaikų bendrasis Open turnyras):

On Sunday , January 7, 2018 , the 34th Sakala Cup Series Stage (Stage 199) took place. 
136 players from Estonia, Latvia, Lithuania and Russia participated in the event.

The first fiddle: 
1. Nikita Artemenko (Russia) 
2. Arturs Reinholds (Latvia) 
3. Peter Fedotov (Russia)

Women’s 
First Division : 1. Ekaterina Mechaninova (Russia) 
2. Karina Grogorjan (Maardu LTK) 
3. Liisi Koit (Pärnu-Jaagupi LTK)

Best male veteran 40+: Aleksei Nikonorov (Mustvee LTK) 
Best male veteran 60+: Enn Hallik (Pärnu LTK Vint-90) 
Best young female player: Auguste Melaikate (Lithuania) 
Best young man: Alexander Kraskovsky (Russia)

Results for Stage 4:

Pluss circle table

Minus table

Places 3.-68. table

Places 69.-112. table

Places 113.-136. table

 

Stage award winners

Ranking after Stage 4

Photos you can find here  (by Ilmar Roosmaa)

 


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
author
darius@kiaulakis.lt

"Torpeda", stalo tenisą žaidžiu nuo 2014 metų. Galiu būti naudingas parenkant tinkamą čiužinį #MiegoAmbasadorius +370 600 99666

Leave a Comment