+370 600 99666Darius@Kiaulakis.lt

Latest News

2018-08-14 viešas kreipimasis į LSTA VK atstovus dėl atsižvelgimo į stalo teniso bendruomenės nuomonę

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

LSTA prezidentei
Ingai Navickienei

LSTA viceprezidentui
Valdui Martinkui

LSTA viceprezidentui
Silverijui Puotkaliui

KREIPIMASIS

DĖL LIETUVOS STALO TENISO ASOCIACIJOS VYKDOMOJO KOMITETO PRIIMTŲ SPRENDIMŲ

2018-08-13

Gerbiamieji, informuojame, jog pastaruoju metu Lietuvos stalo teniso asociacijos Vykdomojo komiteto (toliau LSTA VK) priimti sprendimai kelia didelį nepasitenkinimą stalo teniso žaidėjų tarpe, todėl raginame atsižvelgti į žaidėjų išreikštą nuomonę bei skubiai peržiūrėti Jūsų priimtus sprendimus.

Stalo teniso žaidėjų iniciatyvinė grupė, socialiniame tinkle, kuris šiuo metu vienija 825 narius, surengė viešą apklausą, dėl 2018-07-10 dienos LSTA VK priimto sprendimo Lietuvos komandinių čempionatų metu prioritetiniu laikyti Nittaku gamybos kamuoliuką.

Apklausos metu nuomonę ir argumentus išsakė 53 respondentai, iš kurių už oficialaus kamuoliuko nustatymą lygose pasisakė 18, tuo tarpu prieš buvo 35.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad už Nittaku, kaip prioritetinį kamuoliuką, pasisakė tik 6 savo nuomonę išreiškę respondentai. Nors apklausoje dalyvavo palyginus nedaug, t.y 53 žaidėjai (tarp kurių dauguma yra komandų vadovai, todėl jie išsakė komandos narių nuomonę), tačiau tai vis tik yra ženkliai daugiau, nei 10 savo nuomonę išreiškusių LSTA VK narių, iš kurių didžioji dalis apskritai varžybose kaip žaidėjai nedalyvauja.

Pažymime, kad dauguma nuomonę pareiškusių apklausos dalyvių pasisakė už laisvą kamuoliukų pasirinkimą, jeigu jis atitinka ITTF nustatytus standartus.

Taip pat dauguma apklausoje dalyvavusių žaidėjų pasisako už burtų dėl kamuoliuko traukimą prieš varžybas, bei už kamuoliukų, pagaminto iš ABS plastiko, naudojimą, ką vėl gi rekomenduoja ITTF.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad Nittaku nėra oficialus Lietuvos komandinio čempionato rėmėjas, LSTA VK priimdamas tokį sprendimą nepaaiškino jokių tokio sprendimo motyvų, nepateikė jokių argumentų, kodėl toks kamuoliukas yra pranašesnis už kitus ITTF sertifikuotus kamuoliukus, neįsipareigojo tiekti varžyboms Nittaku kamuoliukų, o neargumentuotą reikalavimą naudoti ir pirkti Nittaku kamuoliukus tiesiog perkėlė ant žaidėjų, dalyvaujančių komandiniuose čempionatuose pečių.

Todėl vadovaujantis apklausos duomenimis prašome panaikinti 2018-07-10 dienos LSTA VK sprendimą dėl Nittaku kamuoliuko paskelbimo prioritetiniu, bei atsižvelgti į žaidėjų išreikštą nuomonę.

Atkreipiame dėmesį, jog dauguma III-ios, IV-os, Regionų A ir Regionų B lygų yra nepatenkinti šiuose lygose vykdoma varžybų sistema, kadangi žaidėjai sužaidžia mažai susitikimų, tokia sistema reikalauja daugiau kelionės išlaidų, išauga sporto salių nuomos kaštai.

Dėl šios priežasties buvo surengta dar viena apklausa, dėl varžybų sistemos nustatymo. Šios apklausos metu nuomonę išreiškė 39 respondentai, iš kurių dauguma yra komandų vadovai. Apklausos duomenimis, net 35 iš 39 nuomonę pareiškusių asmenų yra nepatenkinti III, IV, Regionų A ir Regionų B lygų varžybų sistema, ir norėtų, kad ji būtų pakeista. 17 apklaustųjų nurodė, jog varžybų sistema turėtų būti suvienodinta su I-os ir II-os lygos sistema, o 18 pageidavo, kad varžybos lygose būtų vykdomos viena sistema – taip kaip aukščiausioje lygoje.

Todėl prašome atsižvelgti į komandų, žaidėjų pageidavimus, ir ateityje sprendimus priiminėti ne vien pasitarus tarpusavyje, o atsižvelgiant į daugumos nuomonę.

 

Lietuvos stalo teniso žaidėjų iniciatyvinė grupė

 

https://tabletennis.lt/lt/apklausa-del-kamuoliuku-naudoti-lygose-2018-2019-sezonui/

 

Apklausa dėl lygų komandinių susitikimų formato 2018/2019 sezonui


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
author
darius@kiaulakis.lt

"Torpeda", stalo tenisą žaidžiu nuo 2014 metų. Galiu būti naudingas parenkant tinkamą čiužinį #MiegoAmbasadorius +370 600 99666

Leave a Comment