+370 600 99666Darius@Kiaulakis.lt

2017-03-22 (Kaunas) KTU FSA ESA stalo teniso turnyras

Renginiai kraunami

« All Renginiai

 • event jau ivyko.

2017-03-22 (Kaunas) KTU FSA ESA stalo teniso turnyras

2017-03-22 @ 16:00 - 20:00

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

An event every day that begins at 4:00pm, repeating until 2017-03-22

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Stalo teniso turnyras sugrįžta jau kovo 22-24 dienomis! Kaip ir ankščiau studentai galės varžytis vienas prieš vieną, du prieš du bei netradicinėje stalo teniso rungtyje! Taip pat viso turnyro metu veiklos bus ne tik žaidėjams, bet ir žiūrovams, nes turnyro metu šalia bus įrengta „chill zona“.

Turnyro nugalėtojai bus apdovanoti puikiais prizais.

Registracija: https://goo.gl/forms/VYuO3IVdnHnp78NE2
Registracija iki Kovo 21d 23:59

Turnyro nuostatai: https://goo.gl/ou22g3

Turnyras vyks pogrupiais, iš kiekvieno pogrupio išeina į kitą etapą 50% žaidėjų. Toliau žaidžiame pogrupiais, kol lieka TOP8, tuomet žaidžiame piramidės principu. Apdovanoti bus tris prizines vietas užėmę sportininkai.

Stalo teniso Taisyklės

ŽAIDIMO PRADŽIA

    Mačai pradedami slepiant kamuoliuką (vienas žaidėjas slepia kamuoliuką po stalu kurioje nors rankoje, kitas mėgina atspėti, kurioje.  Jei žaidėjas atspėja, tai jis ir pradeda, jei neatspėja – pradeda tas, kuris slėpė).

PADAVIMAS

     Žaidimas pradedamas padavimu. Paduodamas kamuoliukas turi būti aukščiau stalo, bet  ne virš stalo paviršiaus. Negalima paduoti iš už stalo šono, žengiant, nepamėtėjant kamuoliuko ar iš po stalo.

     Paduodamas kamuoliukas pirmiausia turi atsimušti į paduodančiojo stalo pusę, peršokti tinklelį ir atsimušti į priešininko stalo pusę. Jei kamuoliukas liečia tinklelį ar stovą ir nukrenta už jų ant stalo, padavimas kartojamas. Kartoti galima tiek kartų, kiek kartų tai bepasikartotų.

Žaidėjai turi keistis padavimais kas 2 taškus žaidžiant iki 11 taškų.

ŽAIDIMO EIGA

     Atsakomasis smūgis leidžiamas tik kamuoliukui atšokus nuo stalo. Atmušti galima rakete ir net riešu. Raketę leidžiama perimti į kitą ranką. Šviestuvą ar lubas palietęs kamuoliukas laikomas pralaimėtu (taškas įskaitomas varžovui).

      Žaidėjas pelno tašką, jei varžovas padaro vieną iš šių klaidų:

 • kamuoliuko nepaduoda arba paduoda ne pagal taisykles;
 • mušdamas smūgį nepataiko į stalą, rakete nepataiko į kamuoliuką;
 • atmušdamas liečia kamuoliuką daugiau nei vieną kartą;
 • kamuoliukas į jo stalo pusę atsimuša daugiau nei vieną kartą;
 • atmuša rakete, ją išleidęs iš delno;
 • prieš atmušdamas virš stalo paliečia kamuoliuką kuria nors kūno dalimi (išskyrus plaštaką, laikančią raketę);
 • žaisdamas paliečia tinklelį;
 • laisvąja ranka atsiremia į stalą ar jį stumteli;
 • atmuša kamuoliuką, kol jis dar nebūna palietęs jo stalo pusės. Kamuoliuką galima liesti tik tada, kai jis būna už stalo ribų.

      Žaidėjas laimi setą tada, kai surenka 11 taškų, turėdamas bent dviejų taškų persvarą. Jei rezultatas tampa 10:10, žaidžiama tol, kol vienas iš žaidėjų išsiveržia į priekį dviem taškais. Tokiu atveju padavimais keičiamasi kas vieną tašką, o ne kas du.

      Po kiekvieno sužaisto seto žaidėjai keičiasi stalo pusėmis.

TAŠKO KARTOJIMAS

      Iš naujo kovojama dėl taško, jei:

 • į aikštelę įskrieja kitas kamuoliukas
 • atitaisoma teisėjo klaida
 • paduodant kamuoliukas paliečia tinklelį ir nukrinta varžovo stalo pusėje
 • jei varžovas yra nepasirengęs priimti (atremti) padavimo ir kėlė ranką sakydamas „stop“
 • blykstelėjo fotografas, aikštelę pateko pašalinis asmuo ar įvyko dar kitoks trukdis.

ŽAIDIMO PABAIGA

      Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų laimi nustatytą skaičių setų. Paprastai žaidžiama iki trijų setų. Paskutiniojo seto metu (esant rezultatui 2:2 ar 3:3) žaidėjai turi apsikeisti stalo pusėmis, kai kuris nors žaidėjas surenka penkis taškus.

       Rungtynėms pasibaigus jų dalyviai paprastai pasveikina vienas kitą ir teisėjus rankos paspaudimu.

ŽAIDIMAS POROMIS

      Kitas stalo teniso variantas – žaidimas poromis, kai vienu metu prie stalo stovi keturi žmonės. Tokiu atveju galioja tos pačios taisyklės, kaip ir paprasto žaidimo metu, tik prisideda keletas naujų.

     Teisingo padavimo zona.

    Paduoti kamuoliuką būtina įstrižai. Žaidėjas, kuris padavinėja, stoja dešinėje stalo pusėje, kamuoliukas pirma turi atsimušti paduodančios komandos dešinėje stalo dalyje, peršokti tinklelį ir atsimušti kairėje priešininkų stalo pusėje. Jei kamuoliukas atsimuša netinkamoje zonoje, tašką gauna priešininkų komanda.

Žaidėjai kamuoliuką atmušinėja paeiliui. Jei vienoje komandoje žaidžia žaidėjai A1 ir A2, o kitoje B1 ir B2, pirma atmuša A1, tada B1, A2, B2, A1 ir t. t. Jei atmušama ne savo eilės metu, tašką gauna priešininkų komanda. Atmušimo eiliškumas negali keistis viso seto metu.

     Padavimais keičiamasi tokia pačia tvarka, kaip ir vyksta žaidimas. Žaidėjui A1 baigus, padavinėja B1, o A2 pasiruošia atmušti. Sužaidus setą, komandos keičiasi stalo pusėmis. Be to, keičiasi atmušimo eiliškumas – jei A1 duodavo padavimus B1, tai naujam sete A1 padavinės žaidėjui B2.

     Paskutinio seto metu vienai komandai surinkus 5 taškus būtina pasikeisti ne tik stalo pusėmis, bet ir atmušimo eiliškumu.

BENDROSIOS NUOSTATOS

      Pagrindinė žaidėjų aprangos spalva, išskyrus marškinėlių rankoves ir apykakles, turi aiškiai skirtis nuo naudojamų kamuoliukų spalvos.

      Pramankštai skiriamos 2 min, pertraukėlėms tarp setų – iki 1 min. Leistina ir 1 min. pertraukėlė rungtynių metu, pareikalavus žaidėjui.

      Pertraukos tarp rungtynių – iki 5 min. Leidžiamos pertraukėlės akiniams nusišluostyti. Be kitokio teisėjo nurodymo žaidėjai per pertraukėles turi palikti savo raketes ant stalo.

      Dėl susižalojimo, traumos ar kraujavimo galima gauti iki 10 min pertraukėlę. (Tačiau negalavimas, mėšlungis, nuovargis, PARŪKYMAS negali būti pertraukėlės priežastimi).

       Skilus kamuoliukui ar lūžus raketei, prieš tęsiant rungtynes naujais, sužaidžiami bandomieji taškai (keli smūgiai).

      Teisėjas turi likti tartum nepastebima figūra ir kontroliuoti žaidimą taip, kad žaidėjai ir žiūrovai visą dėmesį galėtų sutelkti pačiam žaidimui. Teisėjas turi būti maždaug už dviejų-trijų metrų nuo stalo krašto, ties tinklelio linija.


————————–————————–————————–————————–——–
On March 22-24 we are inviting to you to participate in our annual Table Tennis Tournament. Students will have the chance to compete individually or in teams of two. This year participants will be able to challenge themselves and others in a new unconventional way of playing. All throughout the tournament students will have access to interactive programs in a well-rounded “chill zone”. See you there!

Registration: https://goo.gl/forms/VYuO3IVdnHnp78NE2
You can register until March 21st 23:59


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Informacija

Data:
2017-03-22
Laikas:
16:00 - 20:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
, , , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/203399453478654/

Vieta

KTU Elektronikos rūmai (Kaunas)
Studentų g. 50
Kaunas, 51368 Lithuania
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
http://ktu.lt

Organizatorius

Dominykas Bagdonas (Kaunas)
El. paštas:
esa.ktusa@gmail.com
Interneto svetainė:
http://esa.ktusa.lt/

Komercinių (mokamų) turnyrų paskelbimas  TableTennis.LT​ puslapyje mokamas. Įkainiai čia :)

Nekomercinius (nemokamus) turnyrus kaip ir bendruomenės skelbimus galite įkelti nemokamai. Reikia pagalbos su varžybų viešinimu? Padėsiu: Darius@Kiaulakis.lt arba +370 600 99666.

Jei reikės individualiai pritaikyto čiužinio, mielai patarsiu koks tinkamesnis ir pagaminsiu. MiegoAmbasadorius.lt